Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Nehtová modeláž Andrea Ševčíková

P-Shine - manikúra která léčí


V dnešní době spousta žen bojuje s oslabenými nehty které se lámou a třepí, přestože vyzkoušely snad všechny dostupné metody  pro posílení nehtů. Nehty jsou každý den namáhány různými chemikáliemi, ať už z různých uklidových prostředků v domácnosti, laků a odlakovačů, které obsahujî rozpouštědla a jiné látky které nehet vysušují. 

Přitom pomoc, která funguje, vznikla už před stovkami let v Japonsku!

Japonská přírodní manikúra je metoda péče o přírodní nehet. Jedná se o zalešťování pasty a pudru, při kterém dochází k prokrvení nehtového lůžka, které je pak lépe vyživené. Nehet je zároveň chráněn proti vysušení vrstvičkou vosku, která brání v pronikání chemikálií k nehtu. 

Předností této metody je její dlouhodobý účinek. Nehty mají krásný přírodní vzhled. Při pravidelné aplikaci se nehet zpevní, netřepí se a je odolnější proti lámání. Už po první aplikaci uvidíte rozdíl ve vzhledu, po dvou až třech aplikacích budou Vaše nehty pevnější. Po aplikaci P-Shinu není dobré nehty lakovat, protože lak a následný odlakovač nehty znovu vysušuje.

Nezapomeňte, že požadovaného výsledku dosáhnete pouze při pravidelné aplikaci jednou za dva týdny. Vyzkoušejte sami a uvidíte...

TOPlist